VerekeskusVerekeskus

See kaader on verekeskuses muidugi väga abivalmis ja tore. (Kalle Kask, parameedik ja doonor)

Väljasõitude graafik

Kuupäev Kellaaeg Koht Märkused
21.10.201910.00-14.00Rapla Kultuurikeskus (Tallinna mnt 17a) Saal
22.10.201910.00-13.30Saue Gümnaasium (Nurmesalu 9) Saal
23.10.201910.00-14.30DSV Transport (Pärnu mnt. 535) Fuajee
24.10.201910.30-15.00Paide Muusika-ja Teatrimaja (Pärnu 18) Kammersaal, 2. korrus
25.10.201910.00-13.00Kohila Spordikompleks (Kooli 1) Saal
28.10.201910.00-14.00Keila Tervisekeskus (Paldiski mnt 17) Klubisaal, 0. korrus
29.10.201910.00-13.00Tallinna Tööstushariduskeskus (Sõpruse pst 182) Aula, 2. korrus
30.10.201910.00-13.30Välisministeerium Asutusesisene
31.10.201910.30-14.30Haapsalu Kultuurikeskus (Posti 3) Rõdusaal
01.11.201910.30-14.301. jalaväebrigaad Tapa Asutusesisene
04.11.201911.00-15.00Ministeeriumide ühishoone Asutusesisene
05.11.201913.00-18.00Kärdla Kultuurikeskus (Rookopli 18) Sammassaal
06.11.201910.00-13.00Käina Huvi-ja Kultuurikeskus (Mäe 2) 2. korrus, saal
07.11.201913.00-17.30Rakvere Ametikool (Piiri 8) 1. korrus, aula
08.11.20199.00-12.30Eesti Energia AS Asutusesisene
11.11.201911.00-15.00Tapa Kultuurikoda (Kesk 4)
12.11.201910.00-13.30Aravete Keskkool (Piibe mnt 21) 2. korrus, aula
13.11.201911.30-14.00Tallinna Tehnikakõrgkool (Pärnu mnt 62) 3. korrus, aula
14.11.201910.00-14.30Märjamaa Rahvamaja (Sauna 2) Fuajee
15.11.201910.00-13.30Mereväebaas Asutusesisene
18.11.201911.00-14.00Lihula Kultuurikeskus (Tallinna maantee 1a) 2. korrus, saal
19.11.201910.30-15.00Paide Muusika-ja Teatrimaja (Pärnu 18) 2. korrus, Kammersaal
20.11.201911.30-14.30Baltic Queen I Asutusesisene
21.11.201911.00-14.00Riigi Tugiteenuste Keskus (Lõkke 4) 2. korrus
22.11.201910.00-14.00Rapla Kultuurikeskus (Tallinna mnt 17a) Saal
25.11.201914.30-17.30Magnetic MRO AS Asutusesisene
26.11.201910.00-14.00Rakvere Kultuurikeskus (Kreutzwaldi 2) Suur saal
27.11.201911.00-14.00Gustav Adolfi Gümnaasium (Suur-Kloostri 16) Aula
28.11.201910.00-13.00Kuusalu Rahvamaja (Keskväljak 10) Saal
29.11.201910.00-14.00Keila Tervisekeskus (Paldiski mnt 17) 0. korrus, Klubisaal
02.12.201910.00-13.00Saku Gümnaasiumimaja (Teaduse 1) 2. korrus, saal
03.12.201916.00-19.30Lavendel Spa Hotel (Sõpruse tee 9, Haabneeme) 0. korrus, seminarisaal
04.12.201912.30-16.00Kadrina Rahvamaja (Viru 14) Saal
05.12.201910.30-15.00Türi Kultuurikeskus (Hariduse 1) Saal
06.12.201910.00-13.00Lääne-Harju Vallavalitsus (Rae 38, Paldiski) 2. korrus
09.12.201910.30-14.30Haapsalu Kultuurikeskus (Posti 3) Rõdusaal
10.12.2019Tallinna Tehnikaülikool (Ehitajate tee 5) TalTech Tudengimaja 2. korrus
11.12.201911.00-14.00Haapsalu Kutsehariduskeskus (Ehitajate tee 3, Uuemõisa) 1. korrus, suur saal
12.12.201910.00-16.00Ülemiste City (Valukoja 8) Öpiku maja, 2. korrus
13.12.201910.00-13.00Ericsson Eesti AS Asutusesisene
16.12.201910.30-15.00Swedbank Asutusesisene
17.12.201910.00-14.00Rakvere Kultuurikeskus (Kreutzwaldi 2) Suur saal
18.12.201913.00-18.00Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6) Saal
19.12.2019Kuressaare Kultuurikeskus (Tallinna 6) Suur saal
20.12.201910.00-14.30Kose Spordimaja (Ujula 7) Fuajee
23.12.201910.00-14.00Rapla Kultuurikeskus (Tallinna mnt 17a) Saal
27.12.201910.00-14.00Keila Tervisekeskus (Paldiski mnt 17) 0. korrus, Klubisaal
30.12.201910.30-15.00Paide Muusika-ja Teatrimaja (Pärnu 18) 2. korrus, Kammersaal