Parkimine verekeskustes

Regionaalhaigla verekeskused asuvad SÜDALINNAS (Estonia pst 1) ja ÜLEMISTE TERVISEMAJAS (Valukoja 7). Mõlemas asukohas saavad doonorid 2 tundi TASUTA PARKIDA:

  • Südalinna verekeskusesse tulles pargi VIRU keskuse parkimismajja. Parkimise juhise leiad alt poolt.
  • Ülemiste Tervisemajja tulles on tasuta parkimine maja esises parklas. Selleks sisesta tervisemajja sisse tulles autonumber parkimiskioskisse. Hetkel on on Ülemiste Tervisemaja parkla ehituse tõttu ajutiselt suletud, lisainfot parkimisvõimaluste kohta leiate siit.

Doonorite tasuta parkimist toetab Ühisteenused AS. Täname Teid VERI MUCH!

NB! Telia kehtestatud parkimise eest mobiiltelefoniga tasumise teenustasu on 0,50 €

Verekeskus parkimine

Lisaks on meil pakkuda ka alternatiiv, kui mobiilne parkimine mingil põhjusel ei peaks sobima:

Doonoril ei ole vaja teha muud, kui pärast vereloovutust teavitada Verekeskuse töötajat, et on auto parkinud parkimismajas ning töötaja annab talle parkimiskupongi. Kupongi saab kasutada parkimise eest tasudes, sisestades selle parkimismaja makseautomaati peale tavapileti sisestamist. Makseautomaat arvestab maha Sinu parkimisajast 2h parkimistasu. Kui parkisid vähem kui 2 tundi, saab parkimismajast välja sõita täiesti tasuta.

EuroPark on panustanud Eesti inimeste tervisesse ja heaollu juba aastaid, toetades mitmeid erinevaid spordialasid, kultuurisündmusi ja koostöös Verekeskusega ka doonorlust. EuroPargi soov on meiega ühine – aidata abivajajaid!

Tuhat tänu EuroPargile!

Ravala_parkimismaja

Ülemiste Tervisemaja parkimine

Hetkel on Ülemiste Tervisemaja parkla ehituse tõttu ajutiselt suletud. Lähim parkla on aadressil Valukoja 7, mis asub Valukoja ja Sepapaja ristil. Parklasse pääsete Suur-Sõjamäe tänavalt, kus on ka viidad „Tervisemaja“. Doonoritel on võimalik kaks tundi tasuta parkida – selleks tuleb tervisemajja sisse tulles sisestada autonumber parkimiskioskisse.

23534t4rujyuk

Lisainfot kõikide parkimisvõimaluste kohta leiate SIIT.