4. detsembril oleme Tallinnas erandlikult avatud kell 10-18
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Mulle meeldib mõelda, et tulen siia alati hea tujuga ja annan siis seda positiivsust edasi neile, kel seda vaja on. (Indrek Sülla, meremees ja afereesidoonor)
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!
