Eesti Võrkpalli Liit toetab doonorlust!

15776646_1520374274643575_3531226762474642491_o

Eesti Võrkpalli Liit on alustamas koostööd Regionaalhaigla verekeskusega  ja meie head uued sõbrad ootavad Teid tegema elu suurimat kingitust, hakkama doonoriks ja kinkima abivajajale nende järgmise sünnipäeva, kinkima elu! See ülioluline eluala – doonoriks olemine ja elu suurim heategu on jõukohane meile paljudele. Kui meie lähedased vajaksid abi, siis aitaksime neid ju kõhklemata! Tänu doonoritele võime me kõik end igapäevaselt turvalisemalt tunda.

Verekeskuse arendusjuht Ülo Lomp: „Meie verekeskuses suhtume doonoritesse kui kangelastesse.Legendi järgi on kangelased üleloomulikud olendid, kes on pühendanud oma elu, et anda endast kõik, tulles appi seal, kus häda kõige suurem. Kangelaste legend on aga alguse saanud lihast ja luust inimestest. Neil pole ülivõimeid. Nad teevad seda, mida saavad ja aitavad seal, kus võimalik. Doonorid on täpselt sellised, nii endast kui ka teistest hoolivad inimesed,“ rõhutades: „Teha doonorina häid tegusid on jõukohane paljudele tervetele täiskasvanud inimestele, sest iga vereloovutusega on võimalik päästa mitme inimese elu.“

Doonori teo teeb aga eriliseks see, et loovutades kõigest tunnikese oma päevast, päästetakse tundmatu inimene ja ei oodata selle eest ei raha ei kuulsust, vaid doonori motivatsiooniks on soov teha head!
Läheneva sõbrapäeva eel ja mitte ainult, ootab verekeskus spordikollektiive, et aidata meis kõigis tekitada olulist „küünarnukitunnet” ning hoolivust!

Pea meeles, Sina saad doonorina aidata!