Elroni detsembrikuu kangelased on doonorid

bänner

Eesti reisirongiliiklust korraldav Elron tänab sel aastal Eesti elu edendajaid ja pakub neile poole soodsamat reisimisvõimalust, detsembri esimeses pooles on soodusreisimise õigus doonoritel.

„Jõulukuu kangelased väärivad kingitust ja tänu, sest on ise kinkinud paljudele inimestele elu,“ ütles Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Mai Vahtrik. „Seekord tunnustame doonoreid, kellele on 7. kuni 20. detsembrini rongisõit terves Eestis poole soodsam.“

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse juhataja dr Riin Kullaste tunnustab Elroni doonorite väärtustamise eest: „Oleme väga rahul ja uhked, et Elron on detsembrikuu kangelaseks valinud just doonorid, inimesed, kes oma heategudega aitavad aastas tuhandeid inimesi. Eelmisel aastal tegid doonorid neljas Eesti verekeskuses enam kui 60 500 vereloovutust ning haiglates kanti ligi 20 000 patsiendile üle enam kui 85 000 doosi verekomponente.“

Doonorid saavad sõita poole hinnaga ükskõik millisel marsruudil üle Eesti, esitades piletikontrolörile doonoritunnistuse koos isikut tõendava dokumendiga. Sooduspiletit saab osta ainult rongist ning soodustused ei summeeru, kuid Elroni Kuu Kangelase tavaklassi pilet kehtib vabade kohtade olemasolul ka I klassis.

Veebruaris olid kuu kangelasteks õpetajad, märtsis kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, aprillis meditsiinitöötajad, mais Teeme Ära talgulised, juunis päästeameti töötajad ja vabatahtlikud päästjad, juulis Lasterikaste Perede liikmed, augustis Politsei- ja Piirivalveameti töötajad ning abipolitseinikud, septembris lastelastega koos reisivad vanavanemad, oktoobris kaitseväelased ning ajateenijad ja novembris talupidajad.

Vaata lisa internetis: www.elron.ee ning www.verekeskus.ee.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub uute Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega reisijaveoteenust kõigil Eesti siseriiklikel rongiliinidel. 2014. aasta 12 kuu statistika kohaselt saabus 98,8% diisel- ja 99,3% elektrirongidest lõppjaama õigeaegselt. Elron plaanib sel aastal teenindada 6,2 miljonit reisijat. Ettevõttes on 323 töötajat.

Elron_KK_otsepost_doonorid_550x750px