EuroPark toetab kesklinna doonoreid tasuta parkimisega!

Verekeskus ja EuroPark on taas jõud ühendanud, et muuta heategemine lihtsamaks. Kõik autoomanikest doonorid saavad nüüd neljapäeviti Rävala ärimajja verd annetama tulles 2 tundi TASUTA parkida Rävala parkimismajas.

Rävala doonoripäev

Doonoril ei ole vaja teha muud, kui pärast vereloovutust teavitada Verekeskuse töötajat, et on auto parkinud parkimismajas ning töötaja annab talle kingituseks parkimiskupongi. Kupongi saab kasutada parkimise eest tasudes, sisestades selle parkimismaja makseautomaati peale tavapileti sisestamist. Makseautomaat arvestab maha Sinu parkimisajast 2h parkimistasu. Kui parkisid vähem kui 2 tundi, saab parkimismajast välja sõita täiesti tasuta.

EuroPark on panustanud Eesti inimeste tervisesse ja heaollu juba aastaid, toetades mitmeid erinevaid spordialasid, kultuurisündmusi ja koostöös Verekeskusega ka doonorlust. Kui tänu tasuta parkimisele tuleb neljapäeviti verd loovutama rohkem doonoreid ning oleme seeläbi aidanud rohkem abivajajaid, on meie eesmärk kuhjaga ära tasunud! EuroPargi soov on meiega ühine – aidata abivajajaid!

Tuhat tänu EuroPargile!

Ootame kõiki doonoreid Rävala ärimajas (aadress Rävala 8) igal neljapäeval kell 12-18.