Fazer toetab doonorlust tänu seemneleiva austajatele rohkem kui 30 000 krooniga

Eesti üks juhtivaid pagaritoodete valmistajaid Fazer Eesti ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus sõlmisid suvel koostööleppe, mille järgselt annetab Fazer iga müüdud Musta Seemneleiva pealt 10 senti doonorluse arendamiseks. Tänaseks on verekeskuse toetuseks kogunenud üle 30 000 krooni.

„Suvel, kui verekeskusega leivad ühte kappi panime, seadsime ühiseks eesmärgiks arendada ja toetada tervislikke eluviise ning teha head. Tänaseks on Fazeri Musta Seemneleiva populaarsus tarbijate seas teinud võimalikuks toetada doonorlust 30 000 krooniga. Tänan kõiki seemneleivasõpru, kes panustasid omalt poolt igapäevaselt heategevusse, ja loodan, et koostöö verekeskusega jätkub,“ sõnas Fazer Eesti äriarendusdirektor Kristjan Kongo.

“Hea meel on tõdeda, et Fazer otsustas toetada doonorlust just sellise tervisliku toote kaudu ja, et on nii palju inimesi, kes peavad lugu heast leivast ja seeläbi oma tervisest, “annab koostööle ja inimeste teadlikkusele kõrge hinnangu verekeskuse juhataja Riin Kullaste. Fazeri toetust on kavas kasutada erinevate doonorlust tutvustavate ja edendavate projektide ning uute toredate algatuste läbiviimiseks. „Musta seemneleiva müügist kogunenud summa abil soovime tuua läbi põnevate projektide üha enam noori vereloovutuse juurde ja tunnustada ka meie pikaajalisi doonoreid,“ tutvustas verekeskuse plaane doonorluse arendusjuht Ülo Lomp.

Fazer Eesti ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus jätkavad koostööd ka verekeskuse jõulukampaania ajal, mil verekeskus tervitab doonoreid väiksemate ja suuremate üllatuste, loosimiste ning ikka ja alati positiivsete emotsioonidega. Fazer toetab kampaaniat, pakkudes kõigile vereloovutajatele maitsvat Musta Seemneleiba.

Must Seemneleib on kiudainerikas ja sisaldab 22,6% seemneid ning on saadaval 280-grammises pakendis. Iga seemneleiva ostuga panustab tarbija verekeskuse arendamisse 10 senti.