Genka ja Raju sportlased kutsuvad verd loovutama

Tule 13. septembril koos Raju sportlastega verd andma! Pane ennast kirja lehel mma.ee/doonor või tule lihtsalt kohale! Kõikide eelregistreerunute vahel loosime välja KUUS Raju 10 lähikoha piletit. Doonorluspäev toimub üle kogu Eesti kõikides verekeskustes – Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kohtla-Järvel.

Projekt „Raju doonoriks" on Eesti sportliku vabavõitluse liiga Raju, Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse, Tartu Ülikooli Kliinikumi verekeskuse, Pärnu Haigla veretalituse ja Ida-Viru Keskhaigla vereteenistuse heategevusprojekt, mille eesmärgiks on teadvustada avalikkusele veredoonorluse ja tervislike eluviiside tähtsust, kutsuda inimesi üles verd andma ja arendada võitlussportide tuntust Eestis.

Kuna võitlussporti teatakse Eestis pigem negatiivsete müütide kaudu, siis soovime kampaania käigus näidata inimestele, et võitlussportlased on tegelikult tavalised inimesed, kes on endale valinud harrastamiseks ühe põneva ja omapärase spordiala.

Doonorluspäev toimub 13. septembril 2012 (neljapäev) Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kohtla-Järvel:

Tallinnas – Westholmi Gümnaasiumi võimlas (Kevade 8). Avatud kell 10.00 – 15.00.
Tartus – TÜ Kliinikumi Verekeskuses (L. Puusepa 1a). Avatud kell 8.00 – 18.00.
Pärnus – Pärnu Haigla Veretalitus (Metsa 1). Avatud kell 13.00 – 16.00.
Kohtla-Järvel – Ida-Viru Keskhaigla verteenistus (Ravi 10). Avatud kell 8.30 – 15.00.

Päeva paremaks sujumiseks palume kõigil eelregistreeruda lehel mma.ee/doonor. Aga võid ka lihtsalt kohale tulla! Kõikide eelregistreerunute vahel loosime välja KUUS Raju 10 lähikoha piletit.

NB! Kõik Tallinna doonorid saavad doonorluspäeval tasuta parkida Westholmi Gümnaasiumi parklas.