Jõulukuu toob doonoritele palju üllatusi

Detsembris loosime igal nädalal Regionaalhaigla verekeskuses ja DoonoriFoorumis verd loovutanud inimeste vahel välja hulga auhindu verekeskuse koostööpartneritelt. 

Loosis osalemiseks peab doonor pärast vereloovutust täitma vastava sedeli enda kontaktandmetega. Loosimine viiakse läbi igal esmaspäeval alates 8. detsembrist kuni 5. jaanuarini ning loosimises osalevad eelmisel nädalal verd loovutanud doonorid.

Loosi läheb mitmeid auhindu ja kinkekaarte laevakruiisidele, teatrietendustele, muuseumite ja spordiklubide külastuseks, bowlingumänguks jm. Samuti pakume doonoritele jõulukuul mandariine ja alkoholivaba glögi.

Iganädalasel Helsingi kruiisi loosimisel ja jaanuari alguses toimuva Stockholmi kruiisi loosimisel osalevad ka Regionaalhaigla verekeskuse väljasõitudel verd loovutanud doonorid, kes on täitnud vastava sedeli. Väljasõitude doonoritele on varuks veel teisigi väikseid üllatusi.

Tänavu on verekeskus (Ädala 2) ja DoonoriFoorum (Narva mnt 5) avatud ka jõulueelsel laupäeval, 20. detsembril kell 10-15 mõlemas paigas. Kõigi 20.12 Tallinnas verd loovutanud inimeste vahel loositakse välja Viking Line VIP-päevakruiis kahele Helsingisse.

Jõulukuu auhinnad on välja pannud Viking Line, Draamateater, Vene Teater, Nukuteater, Linnateater, Teater No99, VAT Teater, spordiklubi Arctic Sport, spordiklubi Sparta, Kuulsaal, Südameapteek, Renalko, restoran Baieri Kelder, Saku Õlletehas, AS A. Le Coq, AS Kalev,  Eesti Loodusloomuuseum, Okupatsiooni ja Vabadusvõitluse Muuseum, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, Eesti  Arhitektuurimuuseum, Eesti Vabaõhumuuseum, kindral Johan Laidoneri muuseum, Bambona, Kapten Grant, Leibur, As Eesti Ajalehed.

Ootame kõiki terveid ja abivalmis inimesi jõuluheateole. Verd loovutada – tähendab kinkida elu! 

Verekeskus (Ädala 2)
E,R kell 8-16
T-N kell 11-19

DoonoriFoorum (Narva mnt 5, IV korrus)
E-N kell 11-19
R kell 9-14

Väljasõidugraafik