Kingi jõuludeks elu!

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus (Ädala 2) on jõulude eel avatud laupäeval ning muudetud on esmaspäevast ja teisipäevast lahtiolekuaega.

Sel laupäeval, 20. detsembril, on verekeskus avatud kella 9-15. Verekeskuse juhataja Riin Kullaste sõnul on paljud doonorid avaldanud soovi tulla vereloovutusele tööst vabal päeval. „Ka eelmisel aastal olime avatud jõulueelse nädala laupäeval. Seda võimalust kasutas tavapäevadest pea kaks korda enam doonoreid ning nende tagasiside oli väga positiivne,“ märkis Kullaste. Verekeskust külastas üle 100 inimese, kes olid paljud tulnud koos lastega. Nii said ka lapsed osa mõnusast jõulumeeleolust ning teada doonorluse olulisusest.

Ka sel laupäeval on verekeskus jõulumeeleolus – külla tuleb jõuluvana ning tegutsevad päkapikud, pakutakse glögi ja jõululeivakesi, igale doonorile on üllatuskingitus ning kõigi laupäeval vereloovutusel käinud doonorite vahel loositakse välja viis teatrikutset kahele.

Muudetud on jõulunädala lahtioleku aegasid. Esmaspäeval, 22. detsembril on verekeskus avatud kella 11-19 ja teisipäeval, 23. detsembril kella 8-16.  24., 25., 26. ja 31. detsembril on verekeskus suletud.

Detsembris ootavad kõiki doonoreid väiksemad ja suuremad üllatused, loosimised ning positiivsed emotsioonid.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse jõulukampaaniat toetavad mitmed Eesti ettevõtted.

Uue aasta esimesel tööpäeval loositakse kõigi jõulukuul verd loovutanud doonorite vahel üks pakett kahele koos ööbimisega Thalasso SPA Fra Mares ning AS Tallinkilt Tallinn-Helsingi-Tallinn kruiis kahele. Jõulukuu iga uue nädala alguses loositakse Eesti Etendusasutuse Liidult teatripileteid Eesti Draamateatri, Rahvusooperi Estonia,  Linnateatri, NO99, Vene Teatri, Von Krahli Teatri, Rakvere Teatri, Ugala, R.A.A.M Teatri, VAT Teatri, Teater Vanemuise ja Kuressaare Linnateatri etendustele.

Verekeskuses pakub AS Fazer jõululeivakesi ning AS Põltsamaa Felix glögi. Väljasõitudel pakuvad lisakingitusi AS Suva, Ideaal Kosmeetika, AS Kalev ja Taula Pharma.

Jõulukampaania toetajad ning jõulueelse meeleolu loojad:

Thalasso SPA Fra Mare
AS Tallink
Eesti Etendusasutuste Liit
AS Fazer
AS Põltsamaa Felix
AS Suva
Ideaal Kosmeetika
AS Kalev
Taula Pharma
Spalife Baltic OÜ

Verd anda on võimalus teha head – kinkida jõuludeks elu!