Kliendid kiidavad verekeskust!

Märts oli hea teeninduse kuu ja sel aastal osales aktsioonis ka Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus. On rõõm tõdeda, et meil läks seal väga hästi – soovitusindeksi arvestuses saime 8. koha (soovitusindeks 97), üldarvestuses 31. koha ning meie DoonoriFoorum sai ka „Kliendid kiidavad 2014“ kleepsu ja tunnistuse!

Selgitame veidi soovitusindeksi mõistet: soovitusindeks põhineb asjaolul, et kui inimene kedagi või midagi oma sõbrale-tuttavale soovitab, siis ta võtab omale justkui vastutuse soovitatu kvaliteedi eest. Seega soovitab ta ainult neid firmasid, mille heas teeninduses on ta ise kindel. Kliendilt küsitakse „Kui tõenäoline on, et te soovitate meid oma sõbrale või kolleegile?“, lisaks küsitakse kliendilt lihtne küsimus „Miks?”. Maksimaalne tulemus oleks 100% ning Verekeskus sai 97% – mis on ikka kohe väga hea tulemus!

Doonoritele jäi silma, kui sõbralik, meeldiv, tore, hooliv, asjalik, abivalmis, professionaalne ja lahke on verekeskuse teenindav personal.

"Soovitan verekeskust teistele, sest olles doonor, ongi vaja positiivset tuju ja sellised teenindajad on just kõige sobivamad!" (Tänulik doonor)

Täname kõiki, kes võtsid vaevaks meid hea sõnaga meeles pidada ning kinnitame, et oleme sama tublid ja head teenindajad ka kõigil järgnevatel kuudel ja aastatel!