Kutsume veel enne uut aastat heategudele

Julgustame aastalõpu saginale ja kiirustamisele vahelduseks aega maha võtma ja tulema meie juurde verekeskusesse. Siin ootavad teid sõbralikud inimesed ja rahulik keskkond, soe jook ja küpsised. Ja muidugi nagu kirss koogil, saate mõnusa enesetunde, et olete teinud abivajajatele elupäästva kingituse.

Oodatud on kõik, täna eriti 0 reesusnegatiivse veregrupiga inimeste abi!

Ootame doonoreid Tallinnas DoonoriFoorumis aadressil Narva mnt 5 Foorumi keskuse 4. korrusel ja verekeskuses aadressil Ädala 2.

Oleme avatud:

DoonoriFoorum (Narva mnt 5, Foorumi keskuse 4. korrus)
E-N 11-19
R 9-14
Registratuur: 664 0470

NB! DoonoriFoorumi üles leidmiseks sisene Foorumi keskuse peauksest ning suundu mööda kaubatänavat infolaua kõrval asuvate liftide juurde, et sõita 4. korrusele. DoonoriFoorum asub Kodakondsus- ja Migratsiooniameti kontori vastas.

NB! Verd loovutanud doonorid saavad Viru Keskuse parkimismajas 2 tundi tasuta parkida. Lisainfot saab DoonoriFoorumi registraatorilt, kes annab parkimiskviitungile vastava templi tasuta parkimiseks.

Verekeskus (Ädala 2)
E, R 8-16
T-N 11-19
Registratuur: 617 3001

Info Eesti erinevates paikades toimuvate doonoripäevade kohta siit.

Soovime meeldivat aasta lõppu ja täname kõiki neid, kes meie pöördumistele on juba vastanud ning julgustame teisi samuti oma järgmistele heategudele.