Mahlaostjad toetavad verekeskust ligi 6000 euroga

Regionaalhaigla verekeskuse mahlakampaania

Põltsamaa Felixi esindaja Karin Kustavus (vasakul) ja Regionaalhaigla verekeskuse juhataja Riin Kullaste tšeki üleandmisel

Täna andis Põltsamaa Felix Regionaalhaigla verekeskusele üle tšeki 5643 euroga, mis kogunes mullu kolme veredoonorluse kampaaniamahla müügitulust.

Kampaanias osalesid Põltsamaa tomatimahl, õunamahl ja jõhvika-granaatõunajook ning iga kleebisega märgistatud mahla müügitulust läks doonorluse toetuseks üks eurosent.

„Saadud raha on meile suureks abiks suviste doonoritelkide korraldamisel ja vereloovutajate meelespidamisel väikeste kingitustega pühadel ja tähtpäevadel,“ sõnas Regionaalhaigla verekeskuse juhataja Riin Kullaste.

„Oleme koostöö tulemusega väga rahul ning soovime tänada Põltsamaa mahlatoodete ostjaid, kelle abiga kogusime veredoonorluse toetuseks suure summa,“ ütles tšeki üleandmisel Põltsamaa Felixi tootegrupijuht Karin Kustavus.

Põltsamaa Felix on Regionaalhaigla verekeskuse pikaaegne partner alates esimesest doonoritelkide suvest 2007. aastal ja koostöö erinevate kampaaniate raames jätkub ka edaspidi.