Verekeskus ja FC Levadia kutsuvad kolmandat aastat järjest Kadrioru staadionil doonoripäevale!

Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus ja FC Levadia korraldavad järgmisel teisipäeval, 23. augustil Kadrioru staadionil doonoripäeva ”Südamest südamesse – jalgpall toetab doonorlust!”

Kolmandat aastat järjest toimuval jalgpalliteemalisel doonoripäeval loovutavad verd FC Levadia president Viktor Levada, klubi tegevjuht Sergei Hohlov-Simson, duubelmeeskonna peatreener ja noortetöö juht Vladimir Vassiljev, jalgpallikooli tegevjuht Indrek Petersoo, mitmed endised Eesti koondise mängijad, FC Levadia noortetreenerid, harrastusjalgpallurid, klubi töötajad, koostööpartnerid, noormängijate vanemad ning teised Eesti jalgpallipere liikmed.

PERH-i Verekeskuse arendusjuht Ülo Lomp: “23.08 toimub Kadrioru staadionil doonoripäev. See on saanud nüüd juba kenaks traditsiooniks, kus me koos verekeskuse hea sõbra, jalgpalliklubi Levadiaga, korraldame enne Premium Liiga mängu doonoripäeva, mis kannab pealkirja „Südamest südamesse – jalgpall toetab doonorlust“. Jalgpall on spordiala, mis on lihtsate vahenditega kättesaadav väga paljudele noortele ning annab harrastajatele nii füüsilise kui emotsionaalse rahulolu. Doonorlus on aga ülim võimalus teha head ning annab doonorile positiivse teadmise sooritatud heateo suurusest – päästa kellegi elu.”

FC Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson: “FC Levadial on hea meel doonorluse edendamisele kaasa aidata, seda nii doonoripäeva korraldamise kui vereloovutuse tähtsuse laiema teadvustamise kaudu. Eelmistel aastatel loovutasid verd mitmed meie kogukonna ja Eesti jalgpallipere liikmed, ootame kõiki neid ja arvukalt uusi doonoreid teisipäeval Kadriorgu! Kõikidel on võimalus teha omalt poolt heategu abivajajale ning seejärel nautida põnevat Premium Liiga jalgpallietendust.”

Vereloovutus toimub kell 14:00-17:00 Kadrioru staadioni peatribüüni esimese korruse ruumides, doonorite sissepääs Vesivärava tänavalt. Vereloovutus kestab umbes 45 minutit, viimased doonorid saavad alustada vereloovutust kell 17:00.

Kell 18:00 algab A.Le Coq Premium Liiga põnevuskohtumine FC Levadia ja Nõmme Kalju FC vahel.

Kõikidele vereloovutajad kingitused ning tasuta mängupääse. Doonoripäeva toetavad Saku Läte, AS Haljas ja Zinzino.