Regionaalhaigla osales Tervisemessil

tervisemess

14. septembril toimus Tallinnas, Vabaduse väljakul juba teist aastat Eesti Tervisemess / Estonian Health Fair, mille eesmärk on suurendada Eesti rahva terviseteadlikkust.

Messil olid Regionaalhaigla punases telgis  esindatud haigla laboratoorium – mõõta sai oma veresuhkru taset ja kolesterooli, rinnakabineti esindajad, kes andsid tervisenõu ja registreerisid arstiaegu ning kiirabikeskus, kes õpetasid huvilistele elustamist ja esmaabi. Lisaks oli kohal ka verekeskuse maskott Dona, kes kõiki messikülastajaid vereloovutusele kutsus.

Igal aastal toimuva Eesti Tervisemessi – Liikuma! laval pärjatakse ka tervisevaldkonnas tegutsevate erialaliitude ja organisatsioonide arvates suuremat tunnustust, avalikkuse tähelepanu ja austust väärivad teod auhinnaga Aasta Tervisetegu. Seekord esitas Regionaalhaigla verekeskus Aasta Tervisetegu saajaks noore ja abivalmis afereesidoonori Joosep Vaikma, kes alustas doonorlusega juba 2009. aastal. 2014. aastast käib Joosep loovutusel korrapäraselt kaks korda kuus, mis on tänaseks andnud suure panuse 139 loovutuse näol.

Tänud kõigile, kes meie telgist läbi astusid ja kohtumiseni juba tuleval aastal!

tervisemess