Round Tabeli noored mehed käisid verekeskusel külas

Verekeskusel käisid külas noori mehi ühendava liikumise Round Table Tallinna 15. klubi neli tegusat meest – Tarvo Räbokon, Tauno Telvik, Risto Hansen ja Ronnie Jaanhold.

Idee tulla verekeskusesse külla tuli klubi presidendilt Tarvo Räbokonilt, kes 2014. aastast on tubli afereesidoonor. Verekeskuse tegemisi ning doonorlust tutvustasid verekeskuse juhataja dr Riin Kullaste ning verekeskuse vanemarst dr Gulara Khanirzajeva, kes mõlemad tõdesid, et nii paljude ja asiste küsimuste ning ettepanekutega doonorluse huvilisi pole ammu kohanud. Mis kõige toredam – neljast mehest kolm on ka ise doonorid ning neljaski mees lubas doonoriks tulla, rääkimata sellest, et doonoriks olemise olulisust lubati ka teiste klubiliikmete seas levitada. Round Tabeli külaskäiku jääb lisaks piltidele meenutama pühenduse ja allkirjadega kena klubi vimpel.

Round Table on noori mehi, vanuses 18-40 eluaastat, ühendav rahvusvaheline liikumine, mille ajalugu sai alguse 1927. aastal Inglismaalt. Tänaseks tegutseb Round Table juba 57 riigis ning liikmeid on üle 31 200. Eestis on 151 tegevliiget ning 13 tegutsevat klubi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares, Haapsalus, Paides, Kohilas ja Kärdlas.

Round Table on ühiskondliku tegevuse väljund noortele meestele, kes soovivad oma töövälist aega kvaliteetselt sisustada, kes hindavad head seltskonda ning teavad, et üheskoos tegutsedes saab muuta maailma paremaks!