Tõmbefaktoriga doonoritelgid

27. augustil sai Tallinnas Tammsaare pargis sellesuvisele doonoritelgituurile ring peale. Kolmas toimumisaasta näitas sarnaselt eelnevatele, et doonoritelkidel on endiselt rõõmustav tõmbefaktor.

Heategudest pungil suvepäevad!

Juuni- ja augustikuus püstitati doonoritelk Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse ja Kaitseväe koostöös seitsmes Eesti linnas. Tänavu tehti suuri tegusid Rakveres, Keilas, Raplas, Narvas, Haapsalus, Paides ja Tallinnas – kokku 1812 vereloovutust ja koguti rohkem kui 817 liitrit verd. Nende numbrite taga on abivalmis ja terved Eesti inimesed, kes on doonorluse näol leidnud võimaluse head teha ja kelle heasüdamlikkus võimaldab haiglatel ravida kümneid ja kümneid kaasmaalasi. Doonoritelkide tõmbefaktorit kinnitab eriti kõnekalt see, et nendes tegid oma esimese vereloovutuse rohkem kui 500 inimest.

Verekeskus tänab siirast südamest kõiki doonoreid ning kutsub neid ka edaspidi verd loovutama ja seeläbi elu kinkima.

Täname samuti doonoritelkide projektile õla alla pannud sõpru-koostööpartnereid-toetajaid:
Kaitsevägi, linnavalitsused, Eesti Politsei, Päästeamet, Maanteeamet, Kaitseväe Värbamiskeskus ja Eesti Punane Rist.
AS Kalev Chocolate Factory, AS Põltsamaa Felix, Coca-Cola Hellenic Eesti, McDonald`s, Sirowa Pharma Trade Tallinn OÜ, Haust Collection, Rademar, Autan, Tallink Grupp AS, Estours, eraisikuna sõjaajaloolane Mati Õun ning Fazer Eesti, kes doonoritelkides täitis doonorite kõhu hea-paremaga ja toetab käesolevast suvest oma uue toote, Musta seemneleiva müügist verekeskust doonorluse arendamisel.

Järgmiste heategudeni!