Tulge sõbraga verd loovutama!

Verekeskus ootab sõbrakuul kõiki doonoreid ning doonorite sõpru vereloovutusele. Kõigi sõbrakuul verd loovutanute vahel loositakse raamatuid ning ööbimisi ja õhtusööke kahele Tallinna hotellides. Sõbrapäevanädalal saab iga doonor verekeskuse sõbrapäeva postkaardi, et õnnitleda parimaid sõpru ja tuttavaid sõbrapäeva puhul. Postkaartide postitamise ja postikulu eest hoolitseb verekeskus.

Doonorlus on võimalus teha abivajajale suurim kingitus – kinkida elu. Verekeskuse külastamiseks tuleks varuda umbes 45 minutit, millest vereloovutus võtab 5 kuni 10 minutit ning ülejäänud aeg kulub ankeedi täitmisele, meditsiinilisele läbivaatusele ning väikesele puhkusele peale vereandmist. Vereloovutusele tulles võta kindlasti kaasa pildi ja isikukoodiga isikut tõendav dokument!
Verd loovutades on võimalik aidata raskes seisundis patsiente, kes võivad olla ka meie sõbrad, lähedased, tuttavad või ootamatu saatusekäänaku tõttu meie ise. Lisaks on doonorivere toel võimalik teha iga päev paljusid plaanilisi operatsioone, mida muidu ei saaks suure verekaotuse kartuses sooritada.

Verekeskuse sõbrakuu kampaaniat toetavad:

Kirjastus TEA
Eesti Entsüklopeediakirjastus
Haus Galerii
Kirjastus SE&JS
Teaduste Akadeemia Kirjastus
Meriton Grand Hotel Tallinn (ööbimispakett kahele, õhtusöök kahele)
Hotell Salzburg (ööbimispakett kahele)
Reval Hotel Olümpia (ööbimispakett kahele)
Schlössle Hotel (õhtusöök kahele restoranis Nevski)

Väikesest heateost algavad suured… Tulge sõbraga verd loovutama!