Veel 10. maini kestab korporantide veredoonorluse võistlus!

10. oktoobrist 2011 kuni 10. maini 2012 toimub taas akadeemiliste organisatsioonide veredoonorluse võistlus. Osalema on kutsutud akadeemiliselt organiseerunud isikud, st korporatsioonide ja seltside liikmed (nii tegevliikmed kui ka vilistlased). Verd saab anda nii Tallinna (www.verekeskus.ee  kui ka Tartu (www.kliinikum.ee/verekeskus) verekeskustes, kus kõiki ootab ka registreerimisleht. Palume kindlasti igaühel end kirja panna, kuna just selle lehe põhjal saame kevadel teada võitja. Võitjatele ergutusauhinnad!

Sirli Kalbus, korporatsioonist Lembela: "Tegelikkuses on tegemist hea idee taaselustamisega, nimelt C! Lembela on ka aastaid tagasi sellist üritust korraldanud ja kevadel tuli meie liikmetel idee see taaselustada, kuna tegemist on ühiskonna jaoks väga olulise teemaga. Soovime nii enda organisatsiooni liikmeid innustada tegelema doonorlusega kui ka kaasata teiste organisatsioonide liikmeid." "Seekord soovisime vereandmise aega pikendada ja sellise hea algatusega tegeleda terve õppeaasta vältel," lisas Kalbus. 

Mullu 1.-19.mail toimunud samalaadsel võistlusel osales 63 korporanti, neist 22 Tallinnas ja 41 Tartus ning kokku 12 erinevast organisatsioonist. Kokku annetati 28,35 liitrit verd. Võitjateks osutusid korp! Sakala 21 osalejaga, korp! Lembela 15 osalejaga ning korp! Rotalia ja Eesti Naisüliõpilaste Selts mõlemad 6 osalejaga.

Tule ja kae oma silmaga, et head teha on imelihtne! Heategudele korporandid!