Verekeskus jagab detsembris doonoritele kingitusi

Kõigi detsembrikuu jooksul verekeskuses, DoonoriFoorumis ja Tallinna ning Harjumaa väljasõitudel verd loovutanud inimeste vahel läheb igal nädalal loosi hulk auhindu verekeskuse koostööpartneritelt.

Loosimine viiakse läbi iga detsembrinädala alguses (24.12 loosimine toimub jaanuari alguses) ning loosis osalemiseks peab doonor pärast vereloovutust täitma vastava sedeli enda kontaktandmetega.

Loosi läheb mitmeid auhindu ja kinkekaarte spordiklubidelt, teatritelt, muuseumidelt, bowlingumänguks jne. Samuti pakutakse doonoritele jõulukuul pärast vereloovutust röstitud leiba, mandariine, kummeliteed ja alkoholivaba glögi.

Tänavu on verekeskus (Ädala 2) ja DoonoriFoorum (Narva mnt 5) erandlikult avatud ka ühel laupäeval – 22. detsembril kell 09.00-14.00 mõlemas paigas. Kõigi 22.12 Tallinnas verd loovutanute vahel loositakse välja Kalev SPA kolmetunnine veekeskuse ja privaatsauna vip-pakett kuuele inimesele.

Jõulukuu auhinnad on verekeskusele välja pannud Fazer, Arigato, Arctic Sport, ERM, Estonia, Draamateater, Maanteemuuseum, Kuulsaal jpt.

Ootame kõiki terveid inimesi jõuluheategudele – doonorlus tähendab kinkida elu!