Verekeskus kutsub pallureid 2. juunil doonoripäevale „Aitame abivajajaid sportlaste tugeva verega!”

pilt

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus korraldab reedel, 2. juunil Tallinnas Kadrioru staadionil doonoripäeva, kuhu on oodatud kõigi pallimängude esindajad.

Ilusa traditsioonina on PERH-i verekeskus koostöös jalgpalliklubi FC Levadiaga igal kevadel ühe nende mängu eel korraldanud Kadrioru staadioni all verekogumist. Verekeskuse ammune sõber Levadia ja Eesti Jalgpalliliit on olnud aktiivsed doonorluse toetajad ning selle ürituse eesmärgiks on tõmmata doonorlusele spordiringkondade tähelepanu.

Sel aastal soovib PERH-i verekeskus osalema kutsuda ka teiste pallimängude esindajaid ja alaliidu töötajaid.

Kuna tegemist on sportlastega, kuulutab PERH-i verekeskus välja omamoodi võistluse, et millise alaliidu esindajate hulgas on enim vereloovutajaid ja millised on aktiivseimad klubid. Tublimatele annab verekeskus meene ja tänukirja. Pärast vereloovutust on kõigil võimalik kaasa elada FC Levadia ja FCI Tallinn Eesti meistrivõsitluste kohtumisele.

Doonoripäev toimub Kadrioru staadioni all kella 15.00-18.00, parkimine on võimalik staadioni Vesivärava poolses küljes ja sissepääs tribüünide alusest otsauksest.

Ürituse parema korralduse huvides palub PERH-i verekeskus tagasisidet osalejate kohta 15. maiks allolevatel kontaktidel.

Lisainfo ja registreerimine

Ülo Lomp

Doonorluse arendusjuht

ylo.lomp@regionaalhaigla.ee

Telefon: 533 659 43

www.verekeskus.ee