Verekeskus ootab doonoreid Vene Teatrisse!

Verekeskus ootab Tallinna elanikke verd loovutama 11.-13. märtsil kell 11.00-17.00 Vene Teatris aadressil Vabaduse väljak 5. Doonoripäevad on hea võimalus loovutada verd kesklinnas, mugavas ja meeldivas keskkonnas.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus ning Vene Teater korraldavad doonoripäevi juba teist aastat järjest ning ürituse eesmärgiks on pakkuda tallinlastele võimalus loovutada verd kesklinnas, töö- või kodukoha läheduses. „Soovime, et ka kiire elutempoga inimestel, kes verekeskusse tulla ei jõua, oleks võimalus loovutada verd ning teha abivajajale suurim kingitus – elu“, ütles verekeskuse doonorluse arendusjuht Ülo Lomp.

Kõiki doonoreid ootavad peale vereloovutust väike kehakinnitus ja meened verekeskuse poolt. Doonoritel on võimalus osta kaks piletit Vene Teatri etendustele 50% soodsamalt ning iga päev loositakse välja kuus tasuta teatrikutset kahele. Lisaks sellele saavad kõik vereloovutajad kolm tundi tasuta parkimist Viru Keskuse parkimismajas.

Doonoripäevadele oodatakse terveid ning abivalmis inimesi vanuses 18-60 eluaastat. Kaasa tuleks kindlasti võtta isikuttõendav dokument ning enne vereloovutust peab doonor olema puhanud ning söönud.

Tule verd loovutama ning võta sõber kaasa!