Verekeskus tänab jõulude eel verd loovutanud doonoreid!

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus oli jõulude eel avatud ka laupäeval, 22. detsembril. Jõulumeeleolus verekeskust külastas 93 inimest, kellest verd loovutas 76 doonorit. Paljud olid tulnud koos lastega, nii said ka lapsed osa mõnusast jõulumeeleolust ning teada doonorluse olulisusest.
Verekeskuse juhataja Riin Kullaste sõnul on paljud doonorid avaldanud soovi tulla vereloovutusele tööst vabal päeval. „Seda võimalust kasutas tavapäevadest pea kaks korda enam doonoreid ning nende tagasiside oli väga positiivne,“ rõõmustas dr Kullaste.
Vilgas tegevus käis verekeskuses 22. ja 23. detsembril, mil verekeskust külastas rekordarv 526 doonorit, kellest verd loovutas 463. Esmaseid doonoreid oli neil päevi 61.
Verekeskus tänab kõiki häid inimesi, tublisid doonoreid, kes jõulueelses pühadesaginas leidsid aega teha heategu – verd loovutades päästa mitme inimese elu.

Ootame doonoreid ka aasta viimastel päevadel – teisipäeval, 30. detsembril oleme avatud kella 11-19. 31. detsembril ja 1. jaanuaril on verekeskus suletud. 2. jaanurist oleme avatud tavapäraselt E, R kella 8.00-16.00 ning T, K, N kella 11.00-19.00.

Lisainformatsiooni saab verekeskuse kodulehelt www.verekeskus.ee  või tel 617 3001.