Verekeskuse jõulukampaania!

Hea doonor!
Inimelude päästmiseks ei ole alati vaja sooritada kangelastegusid. Jõulueelseks heateoks kulub vaid 45 minutit ning ühe doonori vereloovutus aitab päästa mitme inimese elu. Detsembris ootavad kõiki doonoreid väiksemad ja suuremad üllatused, loosimised ning positiivsed emotsioonid.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse jõulukampaaniat toetavad mitmed Eesti ettevõtted.
Uue aasta esimesel tööpäeval loositakse kõigi jõulukuul verd loovutanud doonorite vahel üks pakett kahele koos ööbimisega Thalasso SPA Fra Mares ning AS Tallinkilt Tallinn-Helsingi-Tallinn kruiis kahele. Jõulukuu iga uue nädala alguses loositakse Eesti Etendusasutuse Liidult teatripileteid Eesti Draamateatri, Rahvusooperi Estonia,  Linnateatri, NO99, Vene Teatri, Von Krahli Teatri, Rakvere Teatri, Ugala, R.A.A.M Teatri, VAT Teatri, Teater Vanemuise ja Kuressaare Linnateatri etendustele.
08.12. loosimise kaks teatripääset võitsid Marko Teppan, Anne-Ly Õunapuu ning Vene Teatrisse Jelena Startšenko ja Bronislav Škaperin.
15.12. loosimise kaks teatripääset võitsid Sten Lugna, Merili Aaloe ning Vene Teatrisse Aleksander Rumjanovski ja Marina Smagarinskaja.
Aasta viimase loosimise kaks teatripääset võitsid Villu Loonde, Terje Tarve; SPA Life kinkekaardid võitsid Ann Kõiva, Kristel Aava ja Tatjana Kurbat ning Thalasso SPA Fra Mare paketi kahele võitis Laivi Tõnurist.

Verekeskuses (Ädala 2) pakub AS Fazer jõululeivakesi ning AS Põltsamaa Felix glögi. Väljasõitudel pakuvad lisakingitusi AS Suva, Ideaal Kosmeetika, AS Kalev ja Taula Pharma.
Verekeskus on avatud ka laupäeval, 20. detsembril kella 9.00-15.00. Igale doonorile on üllatuskingitus, samuti loosime siis välja 5 teatrikutset kahele.
Doonoreid ootame ka esmaspäeval, 22. detsembril kella 11.00-19.00 ning teisipäeval, 23. detsembril kella 8.00-16.00.

Jõulukampaania toetajad ning jõulueelse meeleolu loojad:

Thalasso SPA Fra Mare
AS Tallink
Eesti Etendusasutuste Liit
AS Fazer
AS Põltsamaa Felix
AS Suva
Ideaal Kosmeetika
AS Kalev
Taula Pharma
Spalife Baltic OÜ

Tule verd loovutama ning kingi jõuludeks elu!

24., 25.,26. ning 31. detsembril on verekeskus suletud. Muudel päevadel oleme avatud tavapäraselt E, R kella 8.00-16.00 ning T, K, N kella 11.00 – 19.00.