Verekeskuses uued värvid ja uued elamused!

Jätkub detsembris Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse ja Pärnu Linnagalerii ühisjõul alguse saanud näituseprojekt. 4. aprillini on verekeskuse fuajees Ädala 2 kõigile huvilistele silmarõõmuks järgmise Edela-Eesti koolkonna esindaja Alar Raudoja maalid ja graafika.

Verekeskusele ja selle külastajatele on näitus eriline juba selle poolest, et ollakse tunnistajaks Alar Raudoja debüüdile Tallinnas. Isikunäitustega on ta varem üles astunud Pärnus, Soomes ja Saksamaal, osalenud grupinäitustel üle Euroopa, tegelenud pikalt Pärnu kunstielu edendamisega ning juhatab tänapäeval ka Pärnu Linnagaleriid. Viimastel aastatel on kunstniku looming liikunud dekoratiivsuselt mõtestatuse suunas, valides sealjuures kujutamisobjektideks lihtsad asjad. Nende vahelisi seoseid saab juba iga vaataja oma peas luua ning kujutlusvõimel lennata lasta.

1990. aastate alguses tärganud Edela-Eesti koolkonna näol on tegemist eripalgelise ja jätkusuutliku kunstnikkonnaga, kelle tegemisi kajastab koduleht www.koolkond.ee.