Verekeskuste üleskutse ettevõtetele: loome uusi veregruppe

Loome uusi veregruppe FB_1920x1080Eesti verekeskused kutsuvad üles ettevõtteid ja kollektiive ühiselt verd loovutama, et seeläbi kasvatada meeskonna ühtekuuluvustunnet.

Meeskonna iga liige annab endast parima ja on oluline ettevõtte eesmärkide saavutamiseks. Paraku on meie hulgas ka neid häid kolleege, kes ei saa täita oma rolli meeskonnas, sest on sattunud kriitilises seisundis haiglasse ja vajavad elupäästvat vereülekannet. Sellise kolleegi elu saab päästetud veredoonorite abiga, sest vere ainsaks allikaks on teine inimene.

Pöördume Sinu poole, kallis kolleeg, et kutsuda Sind koos kollektiiviga loovutama verd nende nimel, kes seda vajavad. Pole paremat viisi ühtsustunde tugevdamiseks ja moraali tõstmiseks, kui ühine heategu. Lisaks saate luua oma ettevõtte nimelise veregrupi, millega näitate hoolivust ja eeskuju. Praeguseks on juba olemas sellised suured veregrupid nagu Veregrupp Bolt, Veregrupp Swedbank, Veregrupp ABB jt.

Kutsumegi teid üles leidma kollektiiviga ühine aeg verekeskuse külastuseks, sest ühel hetkel võib abivajajaks osutuda mõni Sinu lähedane kolleeg, sõber või pereliige. Oleme võimalusel ka valmis suurema kollektiivi vereannetuse puhul teile kontorisse kohale tulema.

Peale vereloovutust saadame Soovi korral Teie ettevõttele kasutamiseks veregrupi märgi, mida saate jagada oma sotsiaalmeedias või panna veebilehele.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST: www.verekeskus.ee/kontakt